Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Emirates Skywards 27 Milyondan Fazla Üyesiyle 20. Yılına Girdi

0

Emirates Skywards 27 milyondan fazla üyesiyle 20. yılına girdi…Yolcu Sadakat Programı Emirates Skywards’un güçlü ve aktif global üyelik yapısı, üyeler için sürekli yenilik ve değer odaklı çalışmalardan yola çıkarak oluşturuldu.

Emirates Skywards 27 Milyondan Fazla Üyesiyle 20. Yılına Girdi

Emirates ve flydubai’nin ödüllü yolcu sadakat programı olan Emirates Skywards, mükemmellik, yenilik ve rakipsiz ödüllerle dolu 20 yılı geride bıraktı. Geçtiğimiz 20 yılda, Emirates’in yolcu sadakat programı üye sayısını, dünya çapındaki üyelerine zengin ve özel deneyimler sunarak büyütmeye devam etti.

Program, dünya çapındaki yolcularına kolay bir şekilde, yeni temas noktaları üzerinden ödül kazanmaları ve kullanabilmeleri için daha fazla seçenek sunmak adına, marka ortaklıklarını çeşitlendirmek ve yenilikçi dijital teknolojiden faydalanmak için sürekli yatırım yapmaktadır.

emirates-skywards-27-milyondan-fazla-uyesiyle-20-yilina-girdi

2005 Yılında Bir Milyon Üyeden 2020’de 27 Milyon Üyeye

Yolcu Sadakat Programı, 32.000’den fazlası programa 2000 yılında katılan ve hala aktif olan kurucu üyeler olmak üzere, dünya çapında 27 milyon üyeye sahiptir. 20. yıl kutlamaları çerçevesinde, Emirates Skywards, üyelerine 31 Mart 2021* tarihine kadar seyahat etmek üzere 10 Aralık tarihine kadar satın alacakları uçak biletlerinde iki kat Statü Mili kazanma imkanı sunarken, kurucu üyeler 31 Ağustos 2021* tarihine kadar seyahat etmek üzere 10 Aralık tarihine kadar satın alacakları biletlerde iki kat Statü Mili ve iki kat Skywards Mili kazanabilecekler.

Emirates Skywards’ın 180’i aşkın ülkeden üyesi bulunuyor.Bu üyelerin 3,5 milyonu İngiltere’de, 2,7 milyonu Amerika Birleşik Devletleri’nde, 2 milyonu Avustralya’da, 1,9 milyonu Hindistan’da ve 1,9 milyonu Birleşik Arap Emirlikleri’ndedir.

Yerde Kazanmak İçin Daha Fazla Esneklik, Seçenek Ve Yöntem

Emirates Skywards, geçtiğimiz 20 yılda üyelerine yeni, heyecan verici ve olağanüstü deneyimler sunmak üzere iş ortağı yelpazesini genişletti. Sadakat programının halihazırda yaklaşık 200 iş ortağını 16 havayolu, 100’den fazla otel , 33 finans kuruluşu , 22 yaşam tarzı şirketi ve 7 araç kiralama şirketi oluşturmaktadır

Bu yılın başlarında, sadakat programı skywardsmilesmall.com sitesini hayata geçirerek popüler İngiliz ve Amerikan markalarını internetten satın alırken Mil kazanmak için binin üzerinde yeni yol sunmaya başladı. Finans ortaklıklarını genişleten sadakat programı, Barclays ile yaptığı ortaklık çerçevesinde, ABD’deki ilk Emirates markalı kredi kartı olan ve üyelerin günlük ve seyahat harcamalarında daha fazla Skywards Mili biriktirme imkanı veren Emirates Skywards Mastercard®’ı piyasaya sürdü.

2018 yılında başlatılan ve gelişmiş özellikler sunan “My Family” programı sayesinde, aile fertleri artık Emirates uçuşları dışında kazanılan tüm Skywards Millerinin tamamı birleştirebiliyor ve bu sayede üyeler ödülleri daha da hızlı bir şekilde kullanabiliyor.

Üyeler ayrıca Emirates Skywards Hotels ile dünya çapında 900’den fazla noktada 400.000’i aşkın otelde binlerce Mil kazanmanın yanı sıra ödeme için ortak markalı bir Emirates Skywards kredi kartı kullandıklarında gecelik 2500’e varan bonus Mil kazanma şansına sahip oluyorlar.

Emirates Skywards’ın rezervasyon akışına entegre edilen kişiye özel teklifleri, sektörde ilk olma özelliğini taşıyan bir avantaj olup, teklif üzerinden https://www.emirates.com/tr/turkish/ ve Emirates uygulamasından giriş yapan üyeler yaptıkları uçuş rezervasyonlarında Nakit+Mil harcama oranlarından ve indirimli Uçuş Sınıfı Yükseltme imkanından faydalanabilmektedirler. Bu özel teklifler, seyahat masraflarından tasarruf etmek için geniş fırsatlar sunarak her bir üyenin tercihine uyacak şekilde tasarlanmıştır.

emirates-skywards-27-milyondan-fazla-uyesiyle-20-yilina-girdi

Gelişmiş Yolcu Deneyimi

Üyeler daha fazla kişiselleştirilmiş hizmete dört Skywards uygulaması üzerinden bir tıkla ulaşabilirler: Emirates uygulaması (Entegre Skywards bölümüne sahiptir), Emirates Skywards Go (160 destinasyonda restoran ve eğlence teklifleri sunar), Emirates Skywards Cabforce (25’den fazla ülkedeki 100’ü aşkın şehirde taksi rezervasyonu imkanı sunar) ve Skywards Everyday (üyelere güzellik ve wellness mağazalarından alışveriş yaparken, restoran, market, tatil ve eğlence mekanlarında ve BAE çapındaki diğer hizmetlerde anında Mil kazanma imkanı sunar). Üyeler, Skywards Everyday uygulamasını iOS Uygulama Mağazası ve Google Play Mağazası üzerinden indirebilirler.

Emirates Skywards ayrıca The Dubai Mall ile yaptığı ortaklık çerçevesinde, üyelerini 1300’ün üzerinde markadan alışveriş yaparken, 200’den fazla mekandaki restoran harcamalarında ve dünyanın en büyük alışveriş merkezinde eğlence noktalarını ziyaret ederken Skywards milleri ile ödüllendiriyor.

COVID-19 Döneminde Üyelere Yeniden Güven Aşılıyoruz

COVID-19 salgını nedeniyle seyahat kısıtlamaları devam ederken, Emirates Skywards üyelerine bu zor süreçte güvence ve esneklik sunuyor.

Emirates Skywards’ın Silver, Gold ve Platinum üyelerinin, mevcut statülerini 12 ay daha korumalarını sağlamak amacıyla statü inceleme tarihleri uzatılmıştır.

Yolcu Sadakat Programında ise geçerliliğini Nisan 2020’de kaybedecek Skywards Millerinin süresi 31 Mart 2021’e kadar uzatmıştır. Üyeler ayrıca kapsamlı bir ödül yelpazesi için Millerini 11 aya kadar önceden kullanabilmektedirler

20 Yılda Sektörde 50’yi Aşkın Ödül

Sektörde öncü olan Emirates Skywards’ın, geçtiğimiz 20 yılda Business Traveller Middle East’in En iyi Yolcu Sadakat Programı (2019) ve World Travel Awards’ın Orta Doğu’daki Lider Havayolu Ödül Programı (2019) dahil 50’den ödül kazandı. Bu yıl, Emirates Skywards USA TODAY 10Best Readers’ Choice 2020 ödüllerinde ilk 10 En İyi Yolcu Sadakat Programı arasında yer alarak sektöre öncülük eden çalışmaları ve yenilikçi ürünleriyle takdir topladı.

Bir önceki yazımız olan Emirates'ten Öğrencilere Ve Ailelerine Promosyon başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.