Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Elite World Otelleri Yeniden Hizmete Hazır

0

Elite World otelleri yeniden hizmete hazır… Elite World Hotels, COVID- 19 pandemisi sebebiyle kısa bir mola verdiği otelcilik faaliyetlerine; Elite World Sapanca, Elite World Marmaris, Elite World İstanbul ve Elite World Van’ın ardından, 31 Ağustos 2020 itibarıyla Elite World Asia, Elite World Business ve Elite World Europe otelleri ile devam ediyor. Elite World Hotels zincirinde yer alan tüm oteller, güvenli turizm sertifikasına sahip olup, yüksek önlem ve güvenlik tedbirleriyle hizmetlerini sürdürüyor.

Elite World Otelleri Yeniden Hizmete Hazır

Anadolu Yakası’nda Maltepe’de bulunan Elite World Asia, Avrupa Yakası’nda Florya’da bulunan Elite World Business ve Halkalı Basın Ekspress yolu üzerinde yer alan Elite World Europe, konum avantajlarıyla tatil amaçlı konaklamaların yanı sıra iş amaçlı buluşmalara ve toplantılara da ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Sosyal mesafeli buluşmalara ve organizasyonlara hazırlıklı olan Elite World Hotels’in İstanbul otelleri, misafirlerinin iş ve sosyal çevreleriyle güvenle buluşmasını sağlayacak.

Elite World CARE adındaki uzman ekipleriyle aktif bir şekilde denetleme ve değerlendirmelerini devam ettiren Elite World Hotels, yeni dönem tatil konseptleriyle misafirlerinin memnuniyetini kazanıyor. Konforlu ve güvenli bir tatil için her detayın titizlikle düşünüldüğü Elite World otellerinde misafirler yüzde 50 doluluğu aşmayacak şekilde ağırlanıyor. Geniş sosyal mesafeli alanlarda daha güvenli ve ferah bir dinlenme ve tatil ayrıcalığı sunan Elite World Hotels; geniş ferah yeşil açık alanları, bahçeli, teraslı, açılır camlı odalı restaurant ve cafeleri ile sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam vaat ediyor. Diğer güncel turizm haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Divan Otelleri Güvenli Turizm Belgesi İle Hizmet Vermeye Devam Ediyor başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.