Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Divan Otellerinde yeni atama

0

Divan Grubu sektörün deneyimli ismi Derviş Aydemir’i kadrosuna dahil etti. Turizm sektöründe çeşitli görevlerde yer alan Aydemir, Divan Otelleri’nin Yeni Odalar Direktörü oldu.

Derviş Aydemir, Swissotel Istanbul’da butler olarak başladığı kariyerinde yurtiçi ve yurtdışında uluslararası zincir otellerin odalar bölümünde farklı rollerde bir çok başarılı göreve imza attı.

Son beş yıldır, Four Seasons Hotel Kuwait at Burj Alshaya otelde Housekeeping Direktörü görevinde bulunan Aydemir, öncesinde Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus’un açılışında Kat Hizmetleri Yöneticisi ve akabinde Kat Hizmetleri Direktörü, Four Seasons Hotel Sultanahmet’te ise Kat Hizmetleri Yönetici Yardımcılığı görevlerini üstlendi.

Aydemir, 19 yıllık başarılı Four Seasons kariyerinde, Four Seasons Hotel Istanbul’da ve Four Seasons Hotel Kuwait’te yılın en iyi yöneticisi ödüllerine layık görüldü. Ayrıca Kurumsal Odalar Bölüm Müdürü olarak Four Seasons Bahamas, Four Seasons Damascus, Four Seaons Riyad at Kingdom Center otellerinin açılış ve operasyon destek ekiplerinde yer aldı. Aydemir, iyi derecede İngilizce biliyor.

Bir önceki yazımız olan İyi Olanaklar İyi Bir Personel İle Sunulabilir... başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.