Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Yat Turuyla Maviye Doğru Eşsiz Bir Yolculuk

0

Yat turu fırsatları sizlere eşsiz bir deneyimin kapılarını sonuna kadar aralıyor. Tekneyle ya da çok özel yatlarla gerçekleştirebileceğiniz turlarla rüya gibi bir tatil ya da mükemmel bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra çeşitli aktiviteler için de yat kiralama hizmetlerinden faydalanmanız mümkün. Örneğin şirketiniz için elzem olduğunu düşündüğünüz bir toplantı için yatta mükemmel bir akşam yemeği organize edebilirsiniz. Aynı zamanda sizin için özel olduğunu düşündüğünüz evlenme teklifi, evlilik yıldönümü ya da sevgililer günü gibi kutlamaları yatta güzel bir turla unutulmaz bir hale getirebilirsiniz. Maviliğin derinliğinde, tertemiz deniz havası eşliğinde mükemmel zaman geçirmek için yat turları aradığını tüm imkanları sizlere sunmakta. Tur süresi boyunca size eşlik edecek deneyimli personellerle tüm ihtiyaçlarınız anında karşılanmakta. Diğer bir yandan deniz üstündeki keyifli ve unutulmaz yolculuğunuz boyunca hem güvenliğinizi sağlamak hem de konforunuzu üst düzeyde tutmak için gerekli olan tüm hizmetler karşılanmaktadır. Birbirinden muhteşem ve avantajlı yat turu fırsatlarından yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Yat Kiralama Hizmetleri Nelerdir?

Yat kiralama hizmetleri geniş bir kapsama yayılmaktadır. Tur talebinde bulunan müşterilerin gerçekleştirmek istedikleri aktiviteler veya düzenlemek istedikleri organizasyonlara göre yat turu hizmetleri sağlanmaktadır. Bu organizasyonlar iki kişilik özel yemekler olabileceği gibi doğum günü partisi ya da iş yemeği gibi daha büyük ve toplu organizasyonlar olabilmektedir. Organizasyonun çeşidine, kişi sayısına ve müşterilerin isteklerine göre yat turu planı hazırlanmaktadır. Yat turu planlarından aşağıda sıralayacağımız hizmetler bulunmaktadır:

Yemekli turlar için yemek servisi bulunmaktadır. İki kişilik romantik organizasyonlar için ya da toplu yemekler için taleplerine uygun şekilde menü çıkartılmaktadır.

Özellikle doğum günü partisi gibi toplu eğlenceler için canlı müzik hizmeti verilmektedir.

Partiler ya da eğlenceler için yat içi süsleme gerçekleştirilmektedir.

Yat seçimleri gerçekleştirilirken hem müşterilerin talepleri hem de yat kapasitesi göz önüne alınarak seçim yapılır. Seçim yapılırken tur boyunca misafirlerinizin güvenliği ve konforu ön plan tutulur.

Bilhassa tatil turları için sakin ve doğal manzarasıyla sizi büyüleyecek koylar tur planına eklenir.

İsteğinize göre koy veya deniz gezileri yerine sizin seçtiğiniz bir koya ya da denizdeki bir konuma yatlar demirleyebilmektedir.

Yemek ve canlı müzik hizmetleri müşteri isteklerine göre gerçekleştirilir. Dilerseniz yemek ve müzik hizmetlerini dışardan karşılayabilirsiniz.

Yatta Özel Kutlamalar

Evlilik teklifi, sevgililer günü, baş başa doğum günü kutlaması ya da evlilik yıldönümü… Bunlar ilişkilerde önemli yer tutan kutlamalar. Bu nedenle pek çok kişi bu kutlamaların özel, romantik ve unutulmaz olması istemekte. Yat kiralama organizasyonları hizmetleri bu bağlamda en uygun kutlama çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Denizde ya da olağanüstü güzelliğe sahip bir koyda, gözlerden uzak, sade ama romantik bir kutlamayı sizlere sunuyor. Size özel hazırlanacak iki kişilik yemekler mutlu bir akşam yemeği servisinize sunulmakta. Ardından dilerseniz lav gösterileri ya da havai fişek gösterileriyle gecenize renk katabilirsiniz. Ek olarak yatın için isteklerinizde göz önüne alınarak süslenmektedir. Bunun yanı sıra hoş bir canlı müzik eşliğinde gecenizi daha romantik ve özel bir hale getirmeniz mümkün. İki kişiye özel seçilen yatlarda gecenize alanında uzman personelimiz konforunuzu, güvenliğinizi ve hizmetlerinizi karşılamak için eşlik etmektedir.

Yatta Toplu Şirket Organizasyonları

Yat kiralama seçenekleri arasında özellikle kurumsal firmalar tarafından en fazla tercih edilen hizmetler arasında şirket organizasyonları gelmektedir. Şirketlerin çalışanları veya özel toplantılar için tercih ettikleri organizasyonlar arasında bulunan yat turları pek çok büyük firma tarafından tercih edilir. Bilhassa şirket çalışanlarının motivasyonlarını arttırmak amacıyla düzenlenen aktivitelerde yat turları avantajlı fırsatları firmanıza sunar. Şirket personellerinin keyifli vakit geçirebileceği ve yoğun iş temposunda kısa bir mola verebilecekleri yat turları kurumsal firmalarda çalışana verilen değerin bir göstergesidir. Yalnızca personellerin motivasyonlarını arttırmakla sınırlı kalmaz. Aynı zamanda firmanızın değerinin de artmasında önemli rol oynar. Diğer bir yandan önemli yatırımcılarla gerçekleştireceğiniz önemli anlaşmalarda yatırımcıları etkilemek için toplantının organize edildiği yer de önemli bir unsurdur. Firmanızın işe verdiği değeri gösteren organizasyonların titizlikle yapılması toplantının olumlu geçmesinde büyük rol oynamaktadır. Yat turları bu tarz organizasyonlar için uygundur ve tüm planlamalar şirketinizin istek ve ihtiyaçlarına uygun şekilde gerçekleştirilir. Misafirlerinizi memnun etmek için her türlü hizmet sorunsuz şekilde sağlanır. Öte yandan konforlu ve güvenli bir tur geçirmeniz için gerekli tüm tedbirler alınmaktadır.

Mavi Tur İçin Yat Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Yat kiralama hizmetleri sağlanırken sunulan hizmetin yanı sıra yat seçimi de önemli bir rol oynamaktadır. Zira doğru seçilmeyen yatlar hem kapasiteyi karşılamaz hem de tur süresince misafirlerinizin konforunu kötü yönde etkiler. Bu nedenle sağlanan hizmetlerin yanı sıra, yat seçimi gerçekleştirilirken de titizlikle seçim yapılması gerekmektedir. Yat seçimi gerçekleştirilirken başlıca dikkat edilen nokta yatın kişi sayısını karşılayabilecek kapasiteye sahip olmasıdır. Bu nedenle iki kişilik özel turlarda daha küçük yatlar tercih edilirken kişi sayısı arttıkça da yat boyutu artar. Öte yandan kapasiteyi sağlayamayan yatlar güvenliğiniz açısından çok büyük problemlere neden olabilir. Güvenliğinizi sağlamak için önemli olan bir diğer unsursa yatta gerekli teçhizatların eksiksiz bulunmasıdır. Tur planlaması yapılırken eksik güvenlik teçhizatının olmamasına dikkat edilir. Turlarda kullanılan yatlar yeni araçlardan seçilir. Bakımları ve tura çıkabilmeleri için gerekli evrakların tamamı önceden hazırlanır. Mavi tur boyunca güvenliğiniz ve konforunuz açısından her türlü ayrıntılı titizlikle düşünülür ve hizmetleriniz büyük özveriyle tarafınıza sağlanır.

Tecrübeli, Güvenilir ve Uzman Personel

Yat turunda konforunuzun ve güvenliğin sağlanmasında en önemli unsur tur boyunca size destek sağlayacak personellerdir. Firmamız tur planlamasını yaparken daha önce talep ettiğiniz organizasyonların benzerlerinde ya da aynılarında görev almış personelleriyle hizmet desteği sağlamaktadır. Tur boyunca, yeme-içme, canlı müzik ve süsleme gibi pek çok hizmetinizi kusursuz şekilde yerine getirecek personeller hizmet sunmaktadır. Diğer bir yandan yat kaptanları kaptanlı yapmak için gerekli belgelere sahip, tecrübeli ve uzman kişilerden seçilir. Böylelikle turunuzun en güvenli şekilde gerçekleşmesi sağlanmış olur. Uzman personel desteğiyle hem misafirlerinizin hem de sizlerin turlarımızdan memnun kalmasını amaçlamaktayız. Özveriyle çalışan ekibimiz bu bağlamda tüm isteklerinizi profesyonel bir şekilde yerine getirmektedir.

Yat Kiralama Fiyatları

Yat kiralama fiyatları yat turlarından faydalanmak isteyen müşterilerimiz tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Fiyatlar verilecek hizmetin türüne ve yatın kapasitesine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin iki kişilik yatlarda fiyatlar daha uygun olurken yat kapasitesi daha büyük olan yatlarda bu fiyat artış gösterebilir. Öte yandan yemek, canlı müzik, yat süsleme, havai fişek ve lazer gösterileri gibi ekstra hizmetlerin talep edilmesi durumunda fiyatlarda artış meydana gelebilmektedir. Dönem dönem gerçekleştirilen kampanyalardan faydalanarak daha uygun ve avantajlı fiyat tarifelerinden yararlanmanız mümkün. Yat kiralama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyat ve üstün hizmet garantisiyle mükemmel bir yat turunu sizlere ve misafirlerinize sunmaktayız.

Bir önceki yazımız olan Rize’de Gezilecek En Güzel Yerler başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.