Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Emirates, Dubai Tanıtımı Yapıyor

0

Expo 2020 Dubai Premium İş Ortağı ve Resmi Havayolu Emirates, bu kış sezonunda Dubai’yi tüm dünyaya tanıtmaya yönelik global bir kampanya ile en yeni çalışmasını hayata geçirdi.

Havayolunun tüm global pazarlarında bu hafta başlatılan Expo 2020 Dubai Erken Rezervasyon kampanyası, uçuşları için erken rezervasyon yaptıran yolculara Dubai biletlerinde 20’ye varan indirim sunuyor.

Emirates Ticari İşler Direktörü Adnan Kazım konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu: “Dubai gerçekten herkese hitap ediyor ve şehrimizin Expo 2020’ye ev sahipliği yaptığı bu kış , hayatta bir kez yaşanacak, çeşitli deneyimlerle ziyaretçilere yönelik heyecan verici aktivitelerin sayısı artacak.”

Adnan Kazım sözlerine şöyle devam etti: “Dubai merkezli havayolu şirketi olan Emirates, Dubai’yi ziyaret etmeyi ve seyahat planlarını daha da cazip hale getirmek için bir çok çalışma başlatıyor. Geçtiğimiz ay, Expo süresi boyunca Dubai’ye seyahat eden tüm Emirates yolcularına ücretsiz olarak Bir Günlük Expo Giriş Bileti vereceğimizi duyurduk ve Skywards üyelerimiz için “Dakika başına mil” kampanyasını hayata geçirdik. Bugün tüm pazarlarımızda Dubai’ye yapılacak uçuşlar için erken rezervasyon indirimini başlatıyoruz. Önümüzdeki haftalarda, aileler için özel hazırlanan kampanyalarımızı, “My Emirates Pass” ürünümüzün özel Expo versiyonunu, BAE’nin 50. yıldönümünü kutlamaya yönelik kampanyamızıve daha fazlasını sunmaya hazırlanıyoruz, bizi takip etmeye devam edin.”

Dubai’yi ister tek başınıza ister ailenizle keşfetmek ya da arkadaşlarınızla tekrar bir araya gelmek için ziyaret edin, bu kış sezonu Dubai’ye seyahat etmek için en ideal zaman. Emirates’in güncel özel promosyonları arasında şunlar bulunuyor:

Erken rezervasyon indirimi: Bu özel kampanya, 26 Eylül 2021 ve 31 Mart 2022 tarihleri arasında yapılacak seyahatlerde Dubai için satın alınan gidiş dönüş bilet rezervasyonları için geçerli olacak. 30 Eylül 2021 tarihine kadar Emirates.com.tr, Emirates iletişim merkezi veya satış noktaları ya da seyahat acenteleri üzerinden yapılacak rezervasyonlar için geçerlidir. Kampanya Emirates Business ve Ekonomi baz bilet fiyatları üzerinden Saver, Flex, Flex+ tarifelerinde geçerlidir. *

Ücretsiz Bir Günlük Emirates Expo Giriş Bileti: Sabırsızlıkla beklenen Expo 2020 mega etkinliği boyunca diledikleri tarihte Dubai’yi ziyaret eden veya Dubai üzerinden seyahat eden Emirates yolcuları, Emirates’ten rezervasyon yaptırdıkları her uçuş bileti için ücretsiz bir günlük Emirates Expo Giriş Bileti hakkı kazanacak. Bu promosyonla ilgili daha fazla bilgi için, lütfen kampanyaya özel sayfayı ziyaret edin.

Dubai’de dakika başına bir mil kazanın: Emirates yolcuları, 1 Ekim 2021 ve 31 Mart 2022 tarihleri arasında Dubai’de geçirecekleri her bir dakika için 1 Skywards Mili kazanma şansına sahip olacak. Programa 31 Mart 2022 tarihinden önce kayıt yaptıran yenive mevcut Emirates Skywards üyeleri kampanyaya Emirates.com.tr üzerinden kayıt yaptırarak ve 5000 Mile kadar mil kazanabilirler. Kampanya Expo 2020 Dubai süresince yapılacak seyahatler için 1 Ağustos 2021 ve 31 Mart 2022 tarihleri arasında satın alınan tüm Emirates biletlerinde geçerlidir. Emirates tarafından pazarlanan ve Flydubai tarafından Emirates (EK) uçuş numarası ile gerçekleştirilen uçuşlar da kampanya kapsamında yer alıyor.

Emirates, uluslararası sınırların yeniden açılmasıyla ve seyahat kısıtlamalarının azalmasıyla, 120’den fazla uçuş noktasına yolcu seferlerini yeniden başlattı ve halihazırda İstanbul’dan haftada 18 sefer gerçekleştiriyor.

Dubai’yi Emirates ile keşfedin

2020 Temmuz ayında uluslararası iş ve tatil amaçlı turizm faaliyetlerini güvenli bir şekilde yeniden başlatan Dubai, özellikle kış sezonunda dünyanın en popüler tatil noktalarından biri olmayı sürdürüyor. Güneşli plajları ve kültürel miras etkinliklerinden birinci sınıf otel ve eğlence merkezlerine kadar, Dubai çok çeşitli alternatifler sunuyor. Dubai, ziyaretçilerin sağlık ve güvenliğini sağlamak amacıyla aldığı kapsamlı ve etkili tedbirleri onaylayan Dünya Seyahat ve Turizm Konseyinden (WTTC) Güvenli Seyahat onayı alan dünyanın ilk şehirlerinden biri olmuştur.

Expo 2020 Dubai

Dubai, Ekim 2021 ve Mart 2022 tarihleri arasında tüm dünyayı Expo 2020’de ağırlayacak. Connecting Minds, Creating the Future temasıyla düzenlenecek olan Expo 2020 Dubai, dünyanın dört bir yanından en iyi iş birliği, yenilikçilik ve yardımlaşma örneklerini sergileyerek insanlara ilham vermeyi hedefliyor.

Expo 2020 Dubai Orta Doğu, Afrika ve Güney Asya (MEASA) bölgesinde şimdiye kadar gerçekleşen ilk World Expo etkinliğidir. Altı aylık program, zengin içeriklere sahip temalı haftalar, eğlence ve eğlenerek eğitim etkinlikleri gibi her yaş ve ilgi alanına uygun deneyimlerle birlikte sunulacak. Sanat ve kültür tutkunlarının yanı sıra yemek ve teknoloji meraklıları da sergiler, seminerler, performanslar, canlı gösteriler ve daha fazlasını keşfetme şansına sahip olacak. Ziyaretçiler, kendi ülkeleriyle buluşmak için ulusal standlarına uğrayabilir veya diğer 190 ülkenin standlarını ziyaret edebilirler. Mimari meraklıları Expo 2020 alanında pek çok ilham verici tasarımla çevrili olacak, yarının dünyasında bir fark yaratan geleceğin inovasyonlarıyla ilgilenenler ise tematik ve özel standlara uğrayabilirler.

Emirates ile seyahat

Sağlık: Birinci önceliği yolcularının sağlığı olan Emirates, yolculuğun her adımına yönelik bir dizi kapsamlı güvenlik önlemi aldı. Havayolu ayrıca yakın zamanda temassız teknolojiyi uygulamaya koyup sunduğu dijital doğrulama hizmeti kapasitesini artırarak yolcularına bu yaz IATA Travel Pass’i kullanmaları için daha fazla fırsat sunmuştur.

Seyahat güvencesi: Emirates, bu değişken dönemde yolcuların ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi ürün ve hizmetlerle sektöre liderlik etmeye devam ediyor. Havayolu yakın zamanda, daha cömert ve esnek rezervasyon politikalarını uzatarak, çoklu risk içeren seyahat sigortasının kapsamını genişleterek ve yolcu sadakat programının üyelerine mil ve statü geçerlilik sürelerini koruma imkanı vererek yolcularına sunduğu hizmeti daha da ileriye taşıdı.

Yolculara kendi ülkelerinde hükümetin en güncel seyahat kısıtlamalarını kontrol etmelerini ve seyahat ettikleri noktalardaki seyahat gereklilikleri hakkında bilgi sahibi olmaları tavsiye edilmektedir.

Bir önceki İran-İzmir ilk charter seferi yapıldı başlıklı yazımızda İran ve Tur hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.